Životna forma Saše Lukića- Gol srpskog veziste za prvu pobedu Torina (VIDEO)

Lukićev treći gol na tri uzastopne utakmice

Neki novi Saša Lukić: Gol srpskog veziste za prvu pobedu Torina (VIDEO)

Tri gola postigao je Saša Lukić u 82 utakmice za Torino. U dresu Partizana dva na 33 meča. A, večeras je upisao treći pogodak zaredom, u tri poslednje utakmice za Bikove!

Lukić je nakon gola Laciju u nedelju, koji se ispostavio nakon nedovoljan ni za bod Torinu, blistao i u poznatoj italijanskog luci.

Ovaj put Lukić je već u 10. minutu zatresao mrežu nakon što se odlično potkrao posle greške protivničkog defanzivca.

Bivši fudbaler Partizana je reagovao iz prve na odbijenu loptu rivala i slabijom levom nogom zatresao mrežu udarcem u bliži ugao.

Već u 26. minutu bilo je 2:0 za Đenovu, a gol Lukiću ovaj put je “ukrao” mladi štoper Đenove Luka Pelegrini.

Na centaršut Andree Belotija italijanski fudbaler je ispred izuzetno ofanzivnog Lukića loptu poslao u sopstvenu mrežu.