Sadik dao dva gola za osam minuta

Ekipa Almerije igra meč 37. kola španske Segunde protiv Ovijeda na svom terenu, a prvo poluvreme završeno je sa 2:0 i obeležio ga je bivši igrač Partizana Umar Sadik, najbolji strelac Almerije.

Prvi gol je postigao u 22. minutu meča, kada je iz jedanaesterca desnom nogom poslao neodbranjivu loptu u donji desni ugao golmana gostiju, a osam minuta kasnije je posle asistencije Akiemea sa leve strane šutirao levom nogom i loptu smestio u levi donji ugao – 2:0

Mogao je Sadik i do het-trika da mu je Korpas u 16. minutu dozvolio da izvede prvi penal na ovoj utakmici. Umesto najboljeg strelca, Korpas je preuzeo odgovornost i – nije bio precizan

Sadik je do sada na 18 postignutih golova ove sezone u Segundi, a igra se danas još 45 minuta.

Tekst i golovi: Telegraf sport