KAKAV JE MAJSTOR STEVAN JOVETIĆ – DVA KOMADA ZA SPAS: Golčinom “skinuo pauka”, pa slavio kao Spajdermen! (VIDEO)

Bivši fudbaler Partizana je još jednom pokazao raskoš svog talenta.

Stevan Jovetić .jpg

Bila je Herta na ivici ponora, posle samo 19 minuta u ozbiljnom nokdaunu i činilo se da im protiv Štutgarta nema spasa.

A onda je Stevan Jovetić rešio da stupi na scenu i sa dva pogotka donese važan bod berlinskom klubu u borbi za opstanak – 2:2!

I to ne samo da je nekadašnji fudbaler Partizana bio strelac dva pogotka, već je jedan na maestralan način pogurao Hertu ka remiju na teškom gostovanju.

Poveo je Štutgart u 15. minutu preko Omara Marmuša, da bi samo četiri minuta kasnije Filip Ferster duplirao prednost domaćih. Ipak, crnogorski maestro je znao šta treba da uradi.

Potez meča dogodio se u 40. minutu kada je Jovetić praktično sam krenuo u napad, dugo je vukao loptu unapred, da bi se onda posle finte namestio na jaču desnu nogu i majstorski pogodio u rašlje gola Štutgarta.

Žargonski rečeno je “ubio pauka” sjajnim pogotkom, pa je bilo i prigodno da Jovetić gol proslavi kao da je Spajdermen, imitarajući poteze bacanja paukove mreže poput filmskog junaka. Evo kako je to izgledalo:

Originalni članak: Mondo sport