Genijalnost Natha dovoljna za još jednu pobedu

Izraelac upisao gol i još jednu genijalnu asistenciju.

Fudbaleri Partizana savladali su TSC iz Bačke Topole u Humskoj rezultatom 3:1 u okviru 35. kola Superlige Srbije.

Veliku priliku još na početku meča propustio je Jović, da bi nakon toga ozbiljno zapretio i gost, ali prilike Zeca, Banjca u dva navrata i Lukića nisu pretvorene u gol.

Kazna je stigla već na početku drugog dela meča.

Igrao se 52. minut kada je Petković srušio Uroševića u kaznenom prostoru TSC, Jovanović je pokazao na belu tačku, a siguran sa penala minut kasnije bio je Bibran Natho.

Nedugo zatim Partizan je duplirao prednost, Izraelac je na sjajan način uposlio Holendera kojem nije bilo teško da matira Filipovića u 64. minutu.

Tri minuta kasnije, Miloš Jojić je natrčao na odbijenu loptu posle šuta Jovića i prosledio je u praznu mrežu.

TSC je uspeo da postigne utešni pogodak u 83. minutu preko Borka Duronjića, u završnici meča Lukić nije uspeo da šutne kako treba, pa je to bilo sve od gostiju na ovom susretu.

Originalni tekst:Sportske net