Prvenac Jovića za pobedu na prvoj proveri u Turskoj! Savo povukao ekipu dva minuta pre kraja utakmice

Prijateljski meč Paritzana i Vitorula prekinut je u 89. minutu, kad je trener crno-belih Savo Milošević insistirao da se njegov tim povuče sa terena

Trener Partizana Savo Milošević u 89. minutu povukao je ekipu sa terena u prijatljeskom meču protiv rumunskog Vitorula.

Naime, šef struke crno-belih bio je vidno nezadovoljan suđenjem tokom većeg dela susreta, a kap je prelila čašu kad u finišu susreta nije sviran jedanaesterac za Partizan, posle prodora Stanojlovića.

Milošević je samo mahnuo rukom svojim igračima pokazavši ka izlazu, uz glasne povike:

– `Ajmo napolje!

Inače, Partizan je do prekida vodio sa 1:0, gol je u 68. minutu postigao Nemanja Jović. Prethodno je u prvom poluvremenu Nemanja Stevanović skrivio, a potom i odbranio jedanaesterac Pituu u 31. minutu.