Odbojkaši slomili Požarevljane za četvrtu vezanu pobedu: Dva “luda” seta u derbiju kola

Odbojkaši Partizana ostvarili su petu pobedu u Superligi Srbije i prate Vojvodinu, koja je na vrhu sa šest pobeda.

Četvrtu uzastopnu pobedu zaredom ostvarili su protiv Mladog Radnika.

Crno-beli su u derbiju kola savladali ekipu iz Požarevca rezultatom 3-1, po setovima 28:26, 29:31, 25:17, 25:16.

Imao je Partizan tokom većeg prvog seta tri poena prednosti. Mladi Radnik je uspeo da izjednači, a Partizan je ponovo u završnici imao dva poena prednosti.

I od dve set lopte, Mladi Radnik preokrenuo je na 25:24 i došao do svoje set lopte. Ipak, Partizan se izvukao i slomio ih u prvom setu na razliku.

Drugi set bio je još napetiji. Tokom većeg dela seta bio je egal, a Partizan je opet u završnici imao dva poena prednosti i opet ih ispustio.

Ovog puta nisu poklekli i izjednačili su u setovima posle čak 60 odigranih poena.

Ali, dva seta na razliku iscrpila su Mladi Radnik i Partizan je to iskoristio.

Razbio je Mladi Radnik u naredna dva seta i stigao do pobede.