Obradović: Hvala navijačima, ovako treba da izgledaju naše utakmice

Željko Obradović, trener koškarkaša Partizana, govorio je na konferenciji za medije nakon utakmice protiv Budućnosti

Partizan je do osme pobede u ABA ligi došao rezultatom 75:66 nad podgoričkom Budućnošću u beogradskoj “Štark Areni”.

Željko Obradović je čestitao protivniku na odličnoj utakmici koju su odigrali u skraćenoj rotaciji.

Igrali smo prvo poluvreme veoma dobro, imali pad u trećoj četvrtini, a odigrali najbolju odbranu u minutima koji su odlučili utakmicu. Doprinos svih igrača je bio veliki protiv odlične Budućnosti, koja je igrala veoma pametno. To je, kao što smo i znali, ekipa koja zna u svakom trenutku kako da reaguje, predvođena izvanrednim trenerom Aleksandrom Džikićem. Čestitam mu na svemu što su uradili do sada u skraćenoj rotaciji, mnogo su im falila dva igrača, Drobnjak, a posebno Rid”, kazao je Obradović.

Posebno mu je, kaže, drago što je navijanje bilo “fantastično”.

“Ovo je primer kako trebaju da izgledaju naše utakmice, hvala navijačima, koji su u teškim trenucima ponijeli tim i učestvovali u ovoj, veoma važnoj pobedi za nas”, rekao je Obradović.