Nikolićevi Lokosi došli do preokreta: Do 80. minuta gubili…(VIDEO)

U subotu su na programu bile tri utakmice prvog kola ruske Premijer lige – moskovska Lokomotiva, koju sa klupe predvodi srpski trener Marko Nikolić, slavila je na domaćem terenu protiv Arsenala iz Tule posle preokreta rezultatom 3:1 (0:1).

Marko Nikolić2

Poveli su gosti iz Tule u 22. minutu preko Sergeja Tkačeva, a sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Međutim, u drugom poluvremenu je znatno bolje zaigrala ekipa nekadašnjeg trenera Rada, Vojvodine, Partizana, Olimpije i Fehervara.

Ključni trenutak odigrao se u 79. minutu, kada je Artjom Sokol dobio drugi žuti karton. Usledio je “blickrig” tima iz prestonice – strelci za “Lokose” bili su Rifat Žimaletdinov u 80. i 86. minutu, kao i Fjodor Smolov u 89. za konačnih 3:1.

Lokomotiva u narednom kolu kao gost igra gradski derbi protiv CSKA.

Originalni članak: Sport Klub