Zdjelar: Utakmica je mogla da ode i drugim tokom

Vezista Partizana žali za propuštenim šansama

Saša Zdjelar (Star Sport)

Saša Zdjelar, vezista Partizana, nakon poraza od Genta (0:1) nije imao razloga za zadovoljstvo, ali je uprkos činjenici da je njegov tim ostao praznih šaka istakao pozitivne strane igre koju su večeras prikazali crno-beli.

Dali smo sve od sebe, ali nismo uspeli da ostvarimo željeni rezultat. Imali smo šansu u prvom poluvremenu i da smo je iskoristili utakmica bi sigurno otišlla drugim tokom“, rekao je fudbalski arhitekta.

Gol Svena Kumsa u 59. minutu krunisao je inicijativu gostiju, ali i probudio Partizan koji ipak nije uspeo da izbegne poraz.

Imamo još jednu utakmicu sa istim rivalom i sigurno će biti otvorena kao i ova. Očekuju nas još dva duela potom u grupi, ali sada mislimo samo o nedeljnom susretu protiv TSC-a“, kazao je Zdjelar.

Posle tri odigrane utakmice, Gent je na devet, a Partizan na šest osvojenih bodova.

Originalni članak: Mozzart sport