Ubedljiva pobeda vaterpolista

Vaterpolisti Partizana ubedljivo su savladali ekipu Zemuna u 12. kolu Superlige

Partizan je poveo početkom utakmice, a posle izjednačenja Zemuna je postigao još tri pogotka u završnici prve četvrtine. U nastavku su crno-beli održavali dva do tri gola prednosti, a u poslednjem minutu prvog poluvremena su stigli i do 9:5. Zemun je u nastavku još dva puta prišao na “-3”, ali su igrači Miloša Korolija u poslednjih osam minuta otklonili sve dileme, kada su stigli do sedam golova razlike. Najefikasniji su bili Mihajlo Andrin i Stefan Mitrović sa po tri gola, dok je za goste gol više postigao Boris Popović.