Bivši trener Partizana, Aleksandar Stanojević zvanično je predstavljen kao novi šef stručnog štaba turskog Konjaspora.

Ovaj 49-godišnji fudbalski strateg iz Beograda potpisao je ugovor sa klubom na godinu i po dana. Zanimljivo je to da je predstavljen na ćirilici.
– Dobrodošli u naš Konjaspor, Aleksandare Stanojeviću – piše na Tviteru ove ekipe.
💚🤍 Konyaspor’umuza hoş geldin Aleksandar Stanojevic!
Dobrodošli u naš Konjaspor Aleksandar Stanojević pic.twitter.com/8oHCaZnSw6 — arabam.com Konyaspor (@konyaspor) January 17, 2023
Konjaspor je trenutno na sedmoj poziciji u turskom šampionatu. Stručni štab uz njega činiće Branko Vukašinović, Branimir Mićović, Nemanja Jovšić i Radenko Pantović.
Do sada u karijeri Stanojević je vodio Partizan u dva navrata, zatim Makabi Haifu, PAOK, Peking Goan i Al-Kadisiju.
On će na klupi Konjaspora debitovati u ponedeljak, 23. januara protiv Ankaragučua u 19. kolu turskog šampionata.