OTIŠAO IZ PARTIZANA PA “PROGLEDAO”: Dva gola u derbiju Slovenije za prvu pobedu u sezoni!

Odlična partija za odličan rezultat.IZVOR: MN PRESS

Morala je Olimpija iz Ljubljane da čeka na prvu pobedu u sezonu sve do četvrtog kola, ali su je dočekali.

I to zahvaljujući doskorašnjem napadaču Partizana!

Olimpija je savladala Domžale u derbiju kola Prve lige Slovenije 3:2, a glavni “krivac” za to bio je Đorđe Ivanović!

Donedavni napadač Partizana je bio dvostruki strelac u trijumfu tima iz prestonice i za to mu je bilo potrebno manje od 20 minuta.

Ivanović je prvi gol postigao već u 4. minutu meča i to iz penala, dok je posle izjednačenja Janeza Pišeka, već u 19. minutu ponovo bio strelac, ovoga puta za 2:1.

Radivoj Bosić je u 29. minutu povisio na 3:1, dok je do kraja meča Damjan Vuklišević uspeo samo da ublaži poraz Domžala.

Olimpija sada ima pet bodova posle četiri kola, dok Domžale na četvrtom mestu imaju dva boda više, ali i jedan meč više.