Džikić i Marinković upozoravaju na kvalitet Zjelone Gore

kkp-ced_19

-Naš sledeći protivnik je ponovo ekipa koja ima evroligaško iskustvo, što dovoljno govori o kakvom se klubu i organizaciji radi. Što se njihovog sastava tiče, imaju vrlo iskusnu bekovsku liniju i čvrste i aktivne centre.

Jasno je da je naša grupa u ovom takmičenju daleko najkvalitetnija, ali je takođe jasno da se to neće promeniti. To smo prihvatili, i radimo kako najbolje možemo sa onime što imamo.

PARTIZAN vs OLIMPIJA Beograd, 16.10.2016. foto: Nebojsa Parausic Kosarka, Partizan, Olimpija, Jadranska ABA liga, XYZ

-Uvek govorimo da je svaki sledeći meč najvažniji, jer u svakom imamo i želju i obavezu da pružimo maksimum. Očekuje nas utakmica protiv još jake i iskusne ekipe, ali mi ćemo izaći na teren spremni da damo sve od sebe