Drama u duelu Paunovića i Jokanovića

Gosti konačno pobedili, posle četiri meča bez trijumfa

Drama u duelu Paunovića i Jokanovića: Fudbaler Šefilda pao kao pokošen, morao je u bolnicu

Profimedia

Duel Veljka Paunovića i Slaviše Jokanovića pripao je gostujućem Šefild junajtedu. U utakmici 19. kola Čempionšipa, Šefild je slavio protiv Redinga, rezultatom 1:0.

Jedini gol u 56. minutu dao je Džajden Bogl, na asistenciju Dejvida Mekgoldrika. Inače, meč je bio produžen za čak 13 minuta pošto se Džonu Fleku, veznom igraču gostiju ukazivala medicinska pomoć. Sve se desilo u 72. minutu, kada se Škot onesvestio i pao. Odmah je zatim ušla i lekarska ekipa koja mu je dala kiseonik, a zatim i odvezla u bolnicu.

Na ovaj način, konačno je prekinut niz od četiri meča bez pobede u drugom po kvalitetu takmičenju u Engleskoj. Ovaj trijumf je ujedno bio i dovoljan za skok za jedno mesto na tabeli.

Na drugoj strani, Reding je ponovo zastao. U prošlom kolu ekipa Paunovića je odigrala nerešeno, a pre toga pobedila. Ova dva rezultata su došla posle četiri vezana poraza.

U sledećem kolu, Šefild će biti domaćin Bristol sitiju, dok će Reding gostovati Svonsiju.

Originalni članak: 24sedam.rs