
Posle važne pobede protiv Radničkog iz Kragujevca (3:1), trener Partizana Srđan Blagojević nije skrivao zadovoljstvo. Naglasio je koliko su važni i iskusni igrači poput Aleksandra Filipovića, koji je i pored povrede i injekcije na poluvremenu, izdržao ceo meč, dajući ogroman doprinos timu.
Blagojević je posebno istakao i rad mladih snaga – Miloševića, Ugrešića i Vukotića, koji su doneli Partizanu golove i novu energiju. Ognjen Ugrešić je pogodio za važnu prednost, a Milan Vukotić stavio tačku na meč svojim prvencem u Superligi!
Nažalost, Jovan Milošević je doživeo povredu skočnog zgloba, što otvara prostor za više minuta Dušana Jovanovića, koji je već pokazao potencijal asistencijom i pogođenom stativom.
Blagojević nije krio zadovoljstvo kako je ekipa reagovala na sve izazove: „Nećemo se žaliti, već ćemo držati fokus i završiti sezonu kako Partizanu dolikuje.“
VOLIMPARTIZAN.RS
