
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović bio je na tribinama tokom prvog meča plej-of serije između Partizana i Studentskog centra u „Pioniru“.
Novinari su iskoristili priliku da porazgovaraju sa košarkašem Atlante, a odgovor na jedno pitanje posebno zanima navijače Partizana. Ono se naravno tiče njegovog povratka u redove crno-belih.
„Uvek je lepo, lepo je videti stare ljude i ponovo videti neke face. Uvek je lepo doći ovde“, rekao je Bogdan Bogdanović okupljenim novinarima.
Da li je gledao odlučujuću utakmicu protiv Reala?
„Nisam ni stigao da gledam, prekinulo mi se na 15 razlike. Ali dobro, šta je tu je. Idemo dalje. Ima ABA liga da se igra i znamo da će Željko to pripremiti do kraja“, ističe on.
Da li je teže igrati, ili gledati utakmicu?
„Bilo je davno, ne mogu da se setim… Ali bilo je teško. Teško je gledati, onako, posebna energija“.
Pokušao je i da sumira sezonu Partizana.
„Pa nije još gotova, polako, ima ta ABA liga koja je izuzetno važna. Za sad ide kako treba, bilo je uspona i padova“.
Neizbežno je pitanje da li će se vratiti u KK Partizan.
„Videćemo, približava se polako, ali ja guram tamo da igram što duže, tu je ta borba“, rekao je Bogdanović.
Originalni tekst Telesport.rs