Vicešampion Srbije odlučio da nagradi dobrovoljne davaoce krvi.

Fudbaleri Partizana u četvrtak na svom stadionu (18.45h, TV Arena 1 Premium) dočekuju Keln, u jednoj od ključnih utakmica za prva dva mesta u Grupi D Lige konferencija.
Očekuje se da stadion u Humskoj, posle dužeg vremena, bude ispunjen navijača, koji će “panom valjku”, nakon odličnog rezultata i pobede u Nemačkoj (1:0), pružiti preko potrebnu podršku.
FK Partizan pozvao je navijače na utakmicu, ali i na humanost, odnosno da se na dan utakmice priključe akciji dobrovoljnog davanja krvi. Svi koji se odazovu ovoj humanoj akciji, dobiće ulaznicu za utakmicu sa Kelnom.
“Svi davaoci krvi, koji potvrdu dobijenu od ‘Instituta za transfuziju krvi’ pokažu na blagajni 1 stadiona Partizana, dobiće besplatnu ulaznicu za meč 4. kola UEFA Lige konferencije koji FK Partizan igra protiv FK Keln. Davaoci krvi će moći da dobiju ulaznicu za istok bok, zapad bok ili jug”, stoji između ostalog u saopštenju FK Partizan.
Davanje krvi u četvrtak je moguće na platou ispred zapadne tribine stadiona Partizana u četvrtak od 11 do 17 časova.
Posle tri odigrana kola u Ligi konferencija, Partizan i Nica dele prvo mesto sa po pet osvojenih bodova. Keln je treći sa četiri, dok Slovacko ima dva.
Originalni tekst Arena sport