
U subotu su, u “Zemunelu”, počele završne pripreme Partizana za finale Kupa Srbije, a bitan igrač je spreman za dule protiv Crvene zvezde. Lepa vest za šefa stručnog štaba Aleksandra Stanojevića i navijače crno-belih.
Posle nekoliko dana terapija i laganih treninga, Saša Zdjelar se vratio u takmičarski ritam. Zbog porede peteovaj odlični vezista nije igrao protiv Mladosti u Lučanima.
Preostaju još dva treninga do utorka i megdana na stadionu “Rajko Mitić”, a za sada crno-beli nemaju nikakvih personalnih problema. Naravno, u odnosu naprošli derbi nema Takume Asana koji je napustio klub iz Humske.
Ostaje da Stanojević izabere adute u borbi za pehar. Biće mu lakše nego inače jer u Kupu ne važi pravilo “bonus igrača”.
Originalni članak : Maxbet sport