Razlike između SVEMIRSKOG BRODA i F-aforizovanog M-afijaškog P-rojekta

DAN POSLE…
Velika radost ljudi iz F-aforizovanog M-afijaškog P-rojekta daje nam za pravo da budemo PREPONOSNI na DESET HEROJA koji su im sinoć, ČETRDESET MINUTA, opet nabijali komplekse, frustracije i strahove.
Nevereovatne priče koje veličaju tu njihovu pobedu, ravnu onoj “PET NA TRI”, samo pokazuju da smo za njih u košarci,košarkaškom navijanju, poznavanju trenutka i ponašanju, bili, jesmo i bićemo jedan veliki SVEMIRSKI BROD.
BRAVO MOMCI, grb na dresu je ponovo odbranjen a vaša HRABROST I ŽELJA neka ostanu putokaz klincima za dalje, jer ovo zlo koje se nadvilo nad SVETINJOM na sve načine pokušava da nas uništi i baci u zaborav.
Sve one titule, pobede i uspesi se broje, dragi jesu ali, nama nisu bitni.Za razliku od ostalih, mi ne zavisimo od rezultata i pobeda, mi nismo navijači samo kada je lepo.Mi VOLIMO PARTIZAN, a tako ostaje i u pobedama i u porazima.
Zato, ovi iz F-avorizovanog M-afijaškog P-rojekta i danas posle pobede drhte i boje se naše senke.Nas to ne
interesuje jer imamo samo svoj put…
OPORAVITE se momci do srede a onda ZAJEDNO dalje u Evropi…
JER NAS TAMO ZNAJU I JEDINO PRIZNAJU-PARTIZAN BEOGRAD !!!