Saradnja fudbalskog kluba Partizan i opštine Milići u Republici Srpskoj ima dugu i uspešnu tradiciju, a nakon sastanka održanog u četvrtak uoči susreta Lige konferencija protiv Kelna podignuta je na još veći nivo.
Drage goste koje su predstavljali načelnik Marko Savić, predsednik Kluba navijača FK Partizan iz Milića Dragiša Mišić, direktor tamošnjeg sportskog centra Mirko Simić i predstavnik fudbalskog kluba Milići Radenko Borić, dočekali su član Upravnog odbora našeg kluba Dragan Trailović i direktor marketinga Dragan Velanac.
Tom prilikom ugovoreno je da se u ovom delu Republike Srpske na leto sledeće godine organizuje Kamp našeg kluba, a načelno je postignut dogovor i o tome da stručnjaci iz Omladinske škole Partizana dođu u Miliće kako bi održali nekoliko stručnih predavanja.
Delegacija Partizana zahvalila se gostima i na tome što su mališani iz Milića redovni posetioci „Dečije tribine” , na kojoj ih je tokom meča protiv Kelna bilo 50, a sa druge strane je stiglo obećanje da će se sa tom praksom nastaviti i na svim sledećim evropskim mečevima našeg kluba.
FOTO GALERIJA: MIROSLAV TODOROVIĆ
Zvanični sajt FK PARTIZAN