Ozvaničena pozajmica.

Pre samo dva dana objavljena je informacija da je Partizan potpisao višegodišnji profecionalni ugovor sa 18-godišnjim bekom iz Rumunije Lukom Ilesom koji je do sada branio boje crno-belih u juniorskoj konkurenciji.
Iles je prošle sezone bio proglašen za najboljeg igrača završnog turnira Kadetske lige Srbije, a ove sezone odigrao je tri utakmice za U19 selekciju Partizana u AdmiralBet ABA U19 ligi.
Međutim, danas je ovog igrača predstavila – Mega, koja je Ilješa dovela na pozajmicu iz Partizana do kraja tekuće sezone.
”Košarkaški klub Mega angažovao je drugo pojačanje u 2025. godini, pošto je ugovor sa klubom do kraja ove sezone potpisao 18-godišnji rumunski košarkaš Luka Iles.
Iles u Megu dolazi na pozajmicu iz Partizana za čiju ekipu je nastupao u mladim kategorijama”, saopštila je Mega na svom Instagram nalogu.
Originalni tekst Sportske net