Partizan NIS sutra u Čačku – Obradović: Treba da igramo na nivou kako smo igrali u prethodnim utakmicama

U 6. kolu AdmiralBet ABA lige, košarkaši Partizana NIS će u subotu, 30. oktobra odmeriti snage sa čačanskim Borcem. Utakmica u legendarnoj dvorani kraj Morave, na programu je od 19 časova. 

U prvih pet kola regionalnog šampionata, ekipa Borca je zabeležila dve pobede, dok crno-beli imaju maksimalan učinak. Pred sutrašnji duel, trener Partizana NIS, Željko Obradović kaže: 

„Nova utakmica u ABA ligi, spremamo se za Borac koj igra izuzetno agresivno, pogotovu u dvorani kraj Morave. Znamo dosta o njima, mislim da smo spremni i treba da igramo na nivou kako smo igrali u prethodnim utakmicama, pogotovu u odbrani, a da onda koristimo kvalitet koji imamo u napadu“, poručio je Obradović.