
Štoper crno-belih Bojan Ostojić jedva čeka da istrči na teren u Humskoj 1.
– Iskren da budem, ne pamtim kad sam ovako željno čekao nastavak sezone. Mislim da smo se dobro pripremili i dobro odradili ovaj deo priprema u Turskoj i Kataru. Očekuje nas veliki posao do kraja prvenstva, ali mislim da ćemo mnogo bolje da igramo nego prošlu polusezonu – rekao je Ostojić za klupski sajt.
Uroš Vitas se vratio u Partizan na mesto štopera.
– Vitasa znam i kad je igrao u Radu. Reč je o dobrom igraču i odličnom momku. Iako nije imao kontinuitet utakmica, siguran sam da će dati sve od sebe i pomoći u daljem toku takmičenja na dva fronta. Tu smo da mu pomognemo.
Nedavno je štoper crno-belih napunio 36 godina.
– Ja se zaista nikada nisam bolje osećao i bio u ovako dobroj formi. Kod mene sve izgleda ide unazad, ha-ha. Ako ovako nastavim i da Bog i sačuva me od povreda, doguraću kao Saša Ilić – zaključuje Ostojić
Tekst preuzet sa portala Republika