Zahvalnica predsednika KK Partizan igračima, stručnom štabu i navijačima.
IZVOR: MN PRESS
Košarkaši Partizana priredili su svojim navijačima nedelju za pamćenje. Posle infarkt-pobede nad Virtusom u Bolonji, u Štark areni je “pala” i podgorička Budućnost, pa su se crno-beli osamili na vrhu tabele ABA lige.
Predsednik Partizana Ostoja Mijailović osetio je potrebu da se zahvalima svima, što je i učinio putem Twitter naloga:
“Čestitke igračima i stručnom štabu na prikazanom, a navijačima koji su nas bodrili u Bolonji iz svih krajeva Evrope, Srbije i Srpske, kao i onima koji su oborili ABA rekord, bez incidenta, želim posebno da se zahvalim što su dostojanstveno i ponosno potvrdili ko je #Partizan”.

Čestitke igračima i stručnom štabu na prikazanom, a navijačima koji su nas bodrili u Bolonji iz svih krajeva Evrope, Srbije i Srpske, kao i onima koji su oborili ABA rekord, bez incidenta, želim posebno da se zahvalim što su dostojanstveno i ponosno potvrdili ko je #Partizan!14808:51 – 10. феб 2020.
Izvor Mondo sport