OMLADINCI PARTIZANA POSLE ZVEZDE SAVLADALI I ČUKARIČKI (VIDEO)

Omladinci Partizana u derbiju 9. kola Omladinske lige Srbije nastavili su sa uspesima, pa su posle gostujuće pobede u večitom derbiju savladali kao domaćini i Čukarički 2:0.

U jako “tvrdoj” utakmici, momci trenera Nenada Brnovića su tek u poslednjoj četvrtini meča došli do pobede…

Prvi gol je bio zapravo GOLČINA Nikole “Džonija” Štulića, koji je sa 20-ak metara uputio pravi projektil u rašlje golmana Čukaričkog – 1:0 za Partizan!

Drugi gol je pao samo par minuta kasnije, a strelac je bio Mihajlo “Ćićko” Petković. Momak koji spada u naše najperspektivnije juniore, a koji je prethodna dva meča pauzirao zbog crvenog kartona, ušao je danas na teren sa klupe i ubrzo se našao na pravom mestu – nakon “slobodnjaka” Štulića i odbijene lopte od strane golmana, pritrčao je i rutinski iskosa plasirao loptu u dalji ugao – 2:0 za Partizan!