Fudbaleri Partizana danas počinju pripreme za drugi deo sezone. Trener Zoran Mirković je obavio prozivku, a na njegovom spisku nalazi se ukupno 29 igrača, zajedno sa golmanima.
Kao što vidite u prilogu, prvotimcima je priključena nekolicima najtalentovanijih igrača iz omladinskog pogona crno-belih, poput Bojana Balaža, Stevanovića, ali i Kokira i Šehovića koji su još letos priključeni prvom timu.
Tu su i dalje i oni najiskusniji (Ilić, Vulićević…), ali i igrači o čijem odlasku se spekulisalo prethodnih dana (Zdjelar, Cucin, Enake, Tošić).
Ipak, upadljivo je i da neko nedostaje od aktuelnih prvotimaca, i to onaj za koga postoji najviše interesovanja iz inostranstva ove zime – najbolji strelac Partizana Rikardo Gomeš.
On će se ekipi priključiti sutra, a drugi igrač koji će kasnije početi sa pripremama jeste mladi vezista Armin Đerlek, koji je dobio boginje tokom zimske pauze.
Foto: Sportske.net/Pavle Knežević

–
