Informacija u vezi ulaznica za drugu polufinalnu utakmicu ABA j.t.d. lige Partizan NIS – Crvena zvezda MTS

U halu sa sezonskim ulaznicama i propusnicama za prijatelje kluba. 

U subotu, 30. marta, od 19 časova je na programu druga utakmica polufinala ABA j.t.d. lige između Partizana NIS i Crvene zvezde MTS. Tim povodom, KK Partizan NIS obaveštava svoje navijače da se ulaznice za predstojeću utakmicu neće naći u slobodnoj prodaji. 

Kao što je i bila praksa tokom proteklih nekoliko godina, ulaz na utakmicu Partizana NIS protiv Crvene zvezde MTS biće omogućen samo vlasnicima sezonskih karata, odnosno vlasnicima propusnica koje će crno-beli podeliti prijateljima kluba. 

Utakmica će biti organizovana u skladu sa Zakonom o sprečavanju nasilja u sportu. Svi sektori u hali “Aleksandar Nikolić”, biće popunjeni sa navijačima Partizana, stoga odvojenog sektora za gostujuće navijače neće biti. 

Zvanični sajt KK Partizan NIS