IMAO JE TEMPERATURU NOĆ PRED UTAKMICU Brežančić junački odigrao protiv Spartaka, najavljuje pohod na trofej u kupu

Defanzivac Partizana Rajko Brežančić bio je zadovoljan posle ubedljive pobede nad Spartakom 4:1 i plasmanom u četvrtfinale Kupa Srbije.

Crno-beli su na stadionu u Humskoj slavili golovima Lazara Pavlovića u 24. i 56. minutu i Bojana Matića u 47. i 61. minutu. U pobedničkom timu bio je i iskusni Brežančić, koji kaže da je njjegova ekipa od prvog minuta bila koncentrisana.

Ozbiljno smo ušli u meč kao što smo se i dogovorili. Svi su super odigrali, verujem da su i ljudi na tribinama uživali. Ovako treba da ulazimo u svaku utakmicu”, rekao je Brežančić.

Njega ni visoka temperatura pre meča nije sprečila da odigra svih 90 minuta.

“Ja sam bio pod virusom tri dana, ali to ne treba da mi bude alibi ili bilo šta, jednostavno sam odlučio da igram iako sam imao temperaturu noć pred utakmicu. Saigrači su mi mnogo pomogli i medicinski blok da izguram do kraja. Bitno mi je bilo da smo pobedili i da smo dali svoj maksimum”, ističe povratnik u srpski fudbal.

Partizan je četvrtostruki uzastopni osvajač Kupa Srbije i neće se odreći novog pehara.

“Mnogo je važno što smo pobedili, daćemo sve od sebe da ponovo osvojimo kup”, poručuje iskusni odbrambeni fudbaler.

Naredni protivnik crno-belih je tim Voždovca u 26. kolu Superligi. Partizan je drugi na tabeli sa 11 bodova manje od šampiona Crvene zvezde.

“Idemo Voždovcu, reč je o mnogo dobroj ekipi sa odličnim igračima, ali mi moramo da nastavimo u ovom ritmu i siguran sam uz pomoć naših navijača osvojiti tri boda. Ponavljam, mnogo ozbiljna ekipa, ali daćemo sve od sebe da pobedimo”, naglasio je Brezančić.

Utakmica između Voždovca i Partizana na programu je u subotu na popularnom “Krovu”.

Tekst preuzet sa portala Alo sport