Sportski direktor Partizana govorio je o navodnom sukobu sa kapitenom Ilićem. On je moj prijatelj i neko koga poznajem 22 godine i nema smisla da me s njim svađaju nekim neproverenim informacijama – naglasio je Iliev
Kapiten Partizana Saša Ilić za nešto manje od mesec dana završava igračku karijeru i ostaje otvoreno pitanje koja ga uloga u klubu očekuje od trenutka kada i zvanično “okači kopačke o klin”. Aktuelni sportski direktor kluba iz Humske Ivica Iliev kategorično demantuje napise u kojima se dovodi u pitanje njegov odnos sa Sašom Ilićem, čak se apostrofira i otvorena borba za fotelju sportskog direktora.
– Saša Ilić zaslužuje velike stvari. On je moj prijatelj i neko koga poznajem 22 godine i nema smisla da me s njim svađaju nekim neproverenim informacijama i tekstovima. Reč je o pojedincima koji štite interese nekih drugih ljudi tako što napadaju mene – kategoričan je Iliev.
Ključnim u priči o nedostatku komunikacije na relaciji Iliev – Ilić se navodi podatak da je sportski direktor između dve utakmice organizovao sastanak sa igračima na kojem nije bilo mesta za kapitena.
– Kako bih neke koji su baš neobavešteni informisao, reč je o sastancima koji su normalni posle utakmica i na njima se uglavnom nalaze fudbaleri koji su igrali taj meč. Sada su to bili Pantić, Zdjelar, Tošić, Ožegović, Stojković i Miletić, a svi znate da Ilić nije bio u kombinaciji za kup duel protiv Čukaričkog.
Iliev tvrdi da ima još mnogo toga da kaže na temu napada na njega, ali da sada nije trenutak.
– Imam brdo informacija koje neću sada da iznosim, već kad se završi sezona i ako uspemo da prođemo Čukarički i kasnije stignemo do trofeja u Kupu. Planiram mnogo toga da kažem – završio je sportski direktor crno-belih.