Andrej Trnavac se vraća u Partizan – veliko pojačanje za pohod na Ligu Evrope!

Nekadašnji golman Novosađana ponovo u crno-belom dresu, dogovoreno obeštećenje i novi planovi u Humskoj

Iskusni golman Andrej Trnavac vraća se u Partizan posle dve sezone u Vojvodini. Dogovorena je obeštećenje, a u Humskoj se spremaju za izazove Lige Evrope i novu sezonu sa snažnim timom.

Veliki povratak na horizontu! Iskusni golman Andrej Trnavac, treći golman reprezentacije Srbije, vraća se u crno-beli dres Partizana. Kako saznaje Mozzart Sport, posle dve sezone provedene u redovima Vojvodine, Trnavac ponovo stiže u Humsku, gde će biti značajno pojačanje ekipe.

Trnavac je u Vojvodinu stigao leta 2023. godine, ali je transfer dogovoren još pola godine ranije. U vreme kada je Partizan bio u finansijskim problemima, prelazak nije mogao da se realizuje. Međutim, sada je situacija drugačija – crno-beli su pronašli zajednički jezik sa Vojvodinom i dogovorili obeštećenje.

Golman sa iskustvom, koji je potpisao ugovor sa Partizanom do 2026. godine, biće jedan od stubova ekipe u pokušaju osvajanja nove titule i plasmana u grupnu fazu Lige Evrope, za koju u Humskoj veruju da je izvesna.

Partizan već ima u timu iskusnog Saida Heidarirada i mladog Nikolu Zorića na golu, dok je Luka Arsenić napustio klub. Povratak Trnavca mogao bi doneti i dodatne promene u ekipi.

Ovaj transfer je još jedan dokaz da je moć na rukometnoj sceni Srbije polako prešla sa Vojvodine na Partizan. Nakon što je i Petar Đorđić zimus prešao iz Voše u Partizan, sada se sa velikim optimizmom gleda na narednu sezonu i ambicije u Evropi.

Dobrodošao nazad, ANDREJ!
BUDITE SVAKI DAN UZ VAŠ VOLIMPARTIZAN.
Volimpartizan.rs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *