Nemanja Gordić, plejmejker Partizana, kaže da ekipa mora da ide iz utakmice u utakmicu u Top 16 fazi Evrokupa.

Crno-beli su u poslednjem kolu prve runde drugog po rangu evropskog košarkaškog takmičenja ostvarili pobedu protiv Limoža.
“Iako je rezultatski bila nevažna utakmica za nas, uvek je lepše da se završi pobedom, vežbali smo neke stvari i na kraju je bila dobra utakmica“, rekao je Gordić, koji ne krije da im je prijao ovakav meč bez rezultatskog značaja.
Crno-beli su dalje prošli kao drugoplasirana ekipa i u Top 16 fazi igraće protiv Virtusa iz Bolonje, Darušafake i Trenta.
“Sjajna su ekipa (Virtus) i druge dve su jako dobre. Trento je godinama ekipa koja je poznata da igra tvrdu košarku. Darušafaka je uvek nezgodno i veliki je posao ispred nas“, kazao je on.
Gordić ističe da moraju da idu iz utakmice u utakmicu.
“Treba svi tako da razmišljamo, pozitivno. Ali opet kažem, moramo da idemo od utakmice do utakmice. U top 16 nema loših ekipa i nemate pravo na loš dan. Svaka utakmica je važna, ima manje mečeva nego u prvoj fazi, ali je veći ulog”, rekao je Gordić.
Izvor B92.net