Ružno: Međusobni sukob naših rukometaša

Partizan je slavio na teškom gostovanju u “Pendiku” protiv Novog Pazara (32:27) na startu plej-ofa, ali je potpunu senku na taj meč bacio detalj iz 53. minuta utakmice.

Kako prenose mediji, na sedam minuta do kraja meča došlo je do fizičkog obračuna dvojice igrača Partizana (!?) Milomira Radovanovića i Darka Stevanovića, nakon čega je prvopomenuti, koji je i kapiten ekipe, i isključen iz igre.

Za sada nema informacija šta je prethodilo ovako žustroj svađi dvojice igrača “valjka”, samo je jasno da su sa klupe Partizana morali da utrče na parket kako bi zaustavili sukob.

Milomir Radovanović je sam napustio teren i otišao u svlačionicu, da bi se vratio posle nekoliko minuta i bio “nagrađen” i plavim kartonom (disciplinski), tako da ćemo tek u narednim danima znati kolika ga pauza očekuje.

Darko Stevanović, napadnuti u ovom slučaju, bio je najefikasniji igrač utakmice sa 10 golova.

U ostalim mečevima prvog kola superligaškog plej-ofa, Vojvodina je u Novom Sadu savladala pančevački Dinamo sa 24:19, dok je Železničar 1949 u Nišu slavio protiv Metaloplastike iz Šapca rezultatom 36:35.

Novi Pazar u drugom kolu dočekuje Vojvodinu, a Partizan ekipu Metaloplastike.

Izvor:Mondo sport