Rukometaši izgubili

Partizan – Dinamo 28:29 (16:15)

BeogradDvorana: Voždovac. Gledalaca: 800. Sudije: Blagojević i Đokić. Sedmerci: Partizan 7 (5), Dinamo 3 (3). Isključenja: Partizan 12, Dinamo 8 minuta.

PARTIZAN: Jovanović, Živković 4, Jokić 4, Stojanović 4, Milutinović, Džamić 1, Milenković, Pižurica, Đuričić 3, Trnavac, Stevanović 7, Ivanović, Radović, Mršulja 5.

DINAMO: Žujović 4, Radovanović 1, Ivošević 1, Bunjevčević 4, Radanović 1, Stojanović 2, Distol 5, Komlanov 3, Radulović, Terzić, Buridžić 5, Panić, Slavuljica, Radovanović, Banduka 3, Šaponjić.

U prvom delu, igralo se žestoko na obe strane, ni jedna ekipa nije uspela da stekne dva gola prednosti.

U nastavku meča je viđena ista priča, Partizan je imao u 34. minutu tri gola viška (20:17), a onda je usledila serija gostiju, koji su 45. minutu imali gol prednosti.

Ušlo se u neizvesnu završnicu, već u 55. minutu je bilo 28:28, a onda je usledila serija bez golova. Tako je bilo do 59. minuta kad je Miloš Barudžić postigao pogodak. Partizan je imao šansu da dođe do izjednačenja, ali je nije iskoristio.