REMI NA BANJICI: Partizan i Metaloplastika podelili bodove u derbiju kola

Zvanični sajt RK Partizan

Zvanično je počela nova sezona u Super rukometnoj ligi Srbije, a Partizan je već na startu, u derbiju prvog kola dočekao velikog rivala Metaloplastiku. Posle velike drame u završnici utakmica je okončana nerešenim rezultatom – 25:25.

Crno-beli su u prvom poluvremenu kontrolisali igru, rano poveli i čuvali osetnu prednost sve do isteka 30. minuta – 12:10.

U drugom delu igre usledio je pad koncentracije kod igrača našeg tima. Velikim brojem izgubljenih lopti i neiskorišćenih kontranapada omogućili su protivnicima da prvi put povedu – 13:14. Metaloplastika je do samog finiša čuvala gol prednosti, a onda je nekoliko sekundi pre kraja Minić poravnao rezultat (25:25). Gosti su imali poslednji napad, postigli gol, ali su sudije ustanovile da pogodak nije bio regularan. Meč je završen bez pobednika – 25:25.