Poraz u Pančevu

U pretposlednjem kolu plej-ofa Super rukometne lige Srbije Dinamo je u Pančevu pobedio Partizan rezultatom 32:28.

Dinamo – Partizan 32:28 (15:15)

Pančevo – Dvorana: Strelište. Gledalaca: 300. Sudije: Nikolić (Leskovac) i Stojković (Niš). Sedmerci: Dinamo 4 (3), Partizan 5 (5). Isključenja: Dinamo 12, Partizan 8 minuta.Semafor: 3:1 (4), 4:5 (8), 7:9 (17), 11:9 (20), 14:13 (27), 17:17 (35), 24:21 (45), 25:24 (48), 29:25 (54), 31:26 (58).

DINAMO: Milošević 5 (2), Pilipović 2, Radanović 2, Stojanović, Dimitrijević, Savić 8, Jezdimirović 6, Jovanović, Pavlović 1, Zlatanović, Distol 1, Milenković 3, Barudžić 2, Kostadinović 2 (1), Radovanović.

PARTIZAN: Milenković, Boj. Radivojević 2, Banduka 6, Ivanović 9 (5), Grubić, Radovanović, Bor. Radivojević 3, Trnavac, Stevanović 3, Mićić 5.

Iako znatno oslabljen sa svega deset igrača u sastavu, od toga dva golmana, Partizan se dugo dobro držao u Strelištu pred favorizovanim Dinamom, koji je trijumfom i dalje ostao u trci za drugo mesto.

Šta više crno-beli su čak u prvih dvadesetak minuta imali i prednost do dva gola.

Pančevci su nekoliko grešaka rivala iskoristili da preokrenu rezultat i preko MilenkovićaSavića i Miloševića sa sedmerca u 20. minutu stignu do dva gola prednosti (11:9).

Nisu se ali crno-beli ni u nastavku meča, ne dozvoljavajući rivalu da se opusti i pomisli da je završio posao u ovom okršaju sve do ulaska u poslednjih desetak minuta meča, kada je i iskustvo domaćeg sastava počelo da dolazi do izražaja i tim Ivana Petkovića se odvojio na četiri gola prednosti (28:24), preko raspoloženog Miloša Savića.