PARTIZANOVA GENERALKA! Crno-beli pobedili Zemun, Lazar Pavlović pokazao šta ume!

Fudbaleri Partizana slavili su protiv ekipe Zemuna na svom terenu (2:1) pred nastavak Superlige

Do kraja su ostala četiri kola, kao i takmičenje u Kupu a posle duge pauze crno-beli su odigrali meč protiv rivala (igrali između sebe).

Protiv Zemuna, Partizan je nastupao u sledećem sastavu: Stojković – Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić – Natho, D. Stojković – Marković, F. Stevanović, L. Pavlović – Sadik.

Sa druge strane Zemun je sa ovim timom istrčao na teren: Krunić, Stokić, Đalović, Kiso, Pavlović, Ristović, Vasiljević, Mijailović, Križan, Avrić, Njamculović.

Crno-beli su do prednosti stigli u 19. minutu. Posle dobre akcije Denisa Stojvića i Lazara Pavlovića, Umar Sadik je uspeo da pogodi mrežu rivala za 1:0.

Samo tri minuta kasnije Lazar Pavlović je posle asistencije imenjaka Markovića dobro šutirao za 2:0.

U nastavku Milošević je na teren poslao sledeći sastav: N. Stevanović, Smiljanić, Vitas, Vujačić, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Lakčević, Asano, Ivanović, Matić.

Partizan je napadao, a u nekliko navrata golman gostiju Krunić odlično je intervenisao.

Gosti su u 75. minutu smanjili prednost crno-beli. Posle loše reakcije odbrane, Veljko Kuzmanović je pogodio za 2:1.

Partizan je slavio, a Miloševiću ostaje da sklopi kokice do nastavka.