Odbojkaši maksimalni protiv Radničkog

Odbojkaši Partizana maksimalnim rezultatom savladali su kragujevaški Radnički u 11. kolu Superlige Srbije.

odbojka

Beograđani su na svom terenu slavili sa 3:0 (25:16, 25:21, 31:29).

Izabranici Bojana Janića bili su znatno bolji u realizaciji napada, pa su vrlo lako došli do prva dva seta.

U trećem se vodila velika borba. Gotovo sve vreme Kragujevčani su imali prednost, pa su prvi došli do set lopte. Imali su potom još tri prilike da dođu do seta, ali je Partizan onda preuzeo primat i sa dva vezana poena Koprivice došao do maksimalne pobede.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Marko Nikolić sa 16 poena, Nemanja Radović je dodao 12, a Lazar Koprivica 10. Na drugoj strani dvocifren je bio samo Vladimir Jekić, koji je poentirao 10 puta.

Radnički je zadržao četvrtu poziciju sa skorom 7-4, dok je Partizan sa učinkom 6-5 na mestu iza.