Neće, pa neće… Nova povreda Nikole Lakčevića!

Mladom vezisti Partizana povrede ne dopuštaju da se razigra.

IZVOR: MN PRESS

Jedan od najtalentovanijih fudbalera Partizana izdržao je samo 15 minuta u Subotici!

Nikola Lakčević (20) dobio je priliku na gostovanju na severu Bačke u 59. minutu, kada je ušao u igru umesto Asana u 59. minutu, međutim već u 74. našao se na travi zbog povrede, najverovatnije kolena za koje se uhvatio…

Bila mu je potrebna pomoć da napusti teren, pokušavali su iz lekarskog tima Partizana da mu pomognu, ali je Savo Milošević morao da ga izvede iz igre.

Umesto njega ušao je štoper Uroš Vitas, ali nije uspeo da pomogne crno-belima da preokrenu meč u Subotici gde je domaći sastav pobedio 3:2 (1:2).

Lakčevića je povreda sprečila da se nametne i prošlog leta u Sloveniji kada je igrao odlično, ali ga je povreda usporila ka proboju u prvom timu, a za sada nije poznato koliko će odsustvovati, dok će se u narednim danima vše znati.

Lakčeviću je ovo bila 11. utakmica za Partizan u svim takmičenjima ove sezone, a zabeležio je tri asistencije za oko 265 minuta na terenu.