Jesenji kros Beograda: Pregršt medalja za Partizanovce!

Zvanični sajt AK Partizan

Početkom novembra održan je tradicionalni Jesenji kros Beograda na Paliluli u organizaciji AK OAK Beograda. Lepo vreme, veliki odziv takmičara i dobra organizacija upotpunili su ovaj interesantan sportski dan; a da radost bude još veća, naši atletičari osvojili pregršt medalja.

U najmlađim kategorijama zlatom se okitio Andrej Ćurčić, srebrnu medalju osvojio je Miša Perišić, dok su se na trećem mestu našle Dunja Pantić i Ena Perišić. Čestitke i svoj ostaloj deci koja su učestvovala i istrčala do kraja, za njih veoma dugačku stazu.

file10

file13

file5

Katarina Milisavljević pobedila je na 2000m kod mlađih juniorki, dok je Jovana Todorov osvojila bronzu u istoj trci. Višnjić Dragoslav, novinar Sportskog žurnala, predao je medalje najuspešnijima.

file2-1

Uroš Ostojin pobedio na 3000m kod mlađih juniora, dok je Lazar Trajković u istoj trci, posle samo godinu dana treniranja osvojio svoju prvu bronzanu medalju.

file6

file-1

Iva Savić odnela je pobedu u juniorskoj trci na 3000m i okitila se zlatom.

file1-1

Dajana Mitić kući se vratila sa srebrnom medaljom koju je osvojila u trci na 4000m u kategoriji seniorki.