”Grobarima” je ostao u lepom sećanju, Savo ga precrtao, ali sad je opet u golgeterskoj formi!

Dvostruki strelac u ubedljivoj pobedi svog tima.

''Grobarima'' je ostao u lepom sećanju, Savo ga precrtao, ali sad je opet u golgeterskoj formi!Foto: Beta/Branislav Božić/Mo

Tokom godinu dana koliko je proveo u Partizanu, od avgusta 2018. do septembra prošle godine, Goran Zakarić je ostavio sasvim solidan utisak, ali tadašnji trener crno-belih Savo Milošević mu je prošlog leta stavio do znanja da više ne računa na njega, pa je nedugo zatim i napustio Humsku.
Par meseci je samo bio u rumunskoj Univerzitatei, a onda se zimus preselio u banjalučki Borac čiji je još uvek član.
Danas se u dresu Borca posebno istakao, pošto je postigao dva gola u pobedi Banjalučana na gostovanju Olimpiku iz Sarajeva – 4:1. Bio je to meč devetog kola Premijer lige BiH, a Borac je upisao šestu pobedu, uz tri poraza.
Zakarić je postigao treći i četvrti gol na današnjoj utakmici za svoj tim, u 66. i 72. minutu, prvo na asistenciju Ziljkića, a onda i posle akcije Stojana Vranješa. Prethodno je Jovo Lukić bio dvostruki strelac za Borac, a jedini gol za Olimpik postigao je Hasanović u 56. minutu.
Dodajmo još i da je Zakarić od početka sezone odigrao ukupno 10 mečeva za Borac, na kojima je postigao četiri gola, uz četiri asistencije.